Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/480.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Podziękowania dla przyjaciół | Gotowe podziękowania

Jak podziękować przyjacielowi?

Przyjaciele są obecni w życiu każdego człowieka, zarówno młodszego, jak i starszego. Są to niewątpliwie niezwykle ważne osoby, które są w stanie wspierać nas w różnych, nawet w tych najtrudniejszych momentach naszego życia. Jak mawiał znany pisarz, Antoine de Saint – Exupery, „przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać„. Z tego więc względu wszystkim naszym przyjaciołom należy się szczególna wdzięczność.

Przyjaciółmi mogą być różne osoby, najczęściej jednak są nimi ludzie szczególnie bliscy naszemu sercu, a więc na przykład nasza sympatia, nasz mąż czy żona, a nawet rodzic. Jeśli zbyt rzadko dziękujesz swojemu przyjacielowi, na pewno najwyższy czas to zmienić, gdyż wyrażanie wdzięczności w formie podziękowania jest nie tylko miłym gestem, ale także doskonałym sposobem na wzmocnienie wyjątkowej więzi, która roztacza się pomiędzy nami, a naszym przyjacielem.

Jeśli szukasz podziękowania dla przyjaciela, wówczas możesz sięgnąć po gotowe wzory podziękowań, zwłaszcza, że w sieci znajdziesz ich dzisiaj naprawdę bardzo wiele. Wśród przygotowanych szablonów, znajdziesz więc między innymi takie słowa, jak: „jesteś najwspanialszym przyjacielem w całym ludzkim tłumie, ponieważ oprócz łez swoich, także mój smutek i łzy rozumiesz” lub „poprosiłem Boga o kwiat, dostałem ogród. Poprosiłem o drzewo, dostałem las. Poprosiłem o rzekę, dostałem ocean. Poprosiłem o przyjaciela, dostałem Ciebie”.

Wśród gotowych wzorów podziękowań możemy także znaleźć wiele żartobliwych wierszyków, które idealnie nadają się do podziękowań za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Podziękowania przez sms są również popularne, zwłaszcza wśród młodych osób. Wesołe podziękowania dla przyjaciela mogą brzmieć chociażby tak: „Jeśli lubisz mnie troszeczkę to zachowaj mą mordeczkę. Choć nie piękna za to szczera, a to cecha przyjaciela!”

Jeśli chcesz podziękować dawnym przyjaciołom ze szkolnych lat, wówczas świetnie mogą się również sprawdzić podziękowania rymowanki. Możesz wyrazić wdzięczność za przyjaźń na przykład wysyłając przyjacielowi następujące wierszyki: „Na dole jabłka, na górze wiśnie, niech nasza przyjaźń nigdy nie pryśnie!” lub” Nie ten kto z Tobą tańczy, nie ten który się śmieje, a ten kto z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem”.